Říjen 2011

Přesun blogu na jinou adresu

30. října 2011 v 13:17 | Jaroslav Jarosurabbu Vydržel
Ach jo. Technické problémy Blogu.cz mne přiměli přesměrovat svou aktivitu na jiný blog.


napište si tuto adresu a dívej te se ted sem. Postupně sem přesunu všechny články které mám zde a budu pokračovat s novými. Problémy které má Blog.cz jsou pro mne zásadní a znemožňují mi zde zveřejnit moje články pro vás. Grafika se bortí, upravovat články nejde a to pak vážně nejde. Sledujte tedy černou želvu.

Co nás čeká ve 44 týdnu roku Kovového Králíka

30. října 2011 v 11:33 | Jaroslav Jarosurabbu Vydržel
Po delší době mám pro Vás připravenou týdení předpověď. 44 týden se vyznačuje dvěmi zvláštnostmi ale více si o nich přečtěte v předpovědích pro jednotlivé dny. Vždy je dobré se ještě ke všemu zamyslet nad tím, jak obecné znaky dne tvoří harmonii a nebo disharmonii s Vašemi znaky. Při tomto porovnávání je důležité znát Váš vlastní Element a Vaše vládnoucí zvíře.

Rozrůstám se na Twitter

27. října 2011 v 7:03 | Jaroslav Jarosurabbu Vydržel
Dnešní moderní doba nám umožňuje věci, o kterých se nám mnohdy ani nezdá. Prostor sociálních sítí a jiných komunikačních kanálů je tolik že se v nich jeden občas špatně orientuje. Facebook jsem už nějak zaběhal. Počet příznivců už vzrostl natolik že bylo možné vygenerovat stránky na kterých si můžete číst denní statusy a přišel den kdy jsem se zase o kus dál rozšířil. Twitter je pro mne zatím zcela neznámou oblastí. Facebook mi nabídl rozšíření a propojení s ním a tak jsem to vyzkoušel. Všichni kteří twitter používáte, nebo se ho používat rozhodnete mne najdete i tam. A to pod uživatelským jménem Jarosurabbu.
Hezké dny a příjemný podzim.

Denní aktualizace horoskopu

26. října 2011 v 7:07 | Jaroslav Jarosurabbu Vydržel |  + aktuality ČH
Pokud patříte k těm, která zajímá jakou energií, vliv a poselství přináší jednotlivé dny roku. Pokud vás zajímají doporučené a nedoporučené aktivity, můžete sledovat také stránku čínské astrologi kterou vedu na Facebooku aniž byste byli na facebook přihlášeni nebo na něm měli založený účet.


Budete mít možnost stránku prohlížet, číst ale nebudete moci přispívat. Pokud vám tohle vyhovuje připojte se a zdílejte s ostaními.

ochranný amulet 8 želv

20. října 2011 v 16:02 | Jaroslav Jarosurabbu Vydržel |  Akce, přednášky a setkání
Ochranný amulet Osmi želv je ochranným prvkem využívajícím želvých vlastností. Tzn stabilyty a ochrany. Želva je spojena se severní stranou a spolu s hadem je strážnám zvířetem Wu čenga - Pána osudu. Želva je mocné ochranné zvíře pro svůj krunýř i spojení s nebem. Osmička je magické číslo ztahující se v tomto případě k základním osmi vchodům (směrům) z níchž k nám mohou přicházet neblahé vlivy.