Co nás čeká v nadcházejícím 38 týdnu roku Kovového Králíka

17. září 2011 v 14:07 | Jaroslav Jarosurabbu Vydržel
Nadcházející týden nám z pohledu čínské astrologie přináší několik zajímavostí. Pojďme se spolu nad nimi zamyslet, abychom si mohli v nadcházejícím čase udělat příhodný plán. Nadcházející týden nám z pohledu čínské astrologie přináší několik zajímavostí. Pojďme se spolu nad nimi zamyslet, abychom si mohli v nadcházejícím čase udělat příhodný plán.


Předně budou končit dvě významná období. Zaprvé skončí období označované jako Bílá rosa a začne 14ti denní období podzimní rovnodennosti. Svou vládu převezme ve stejný okamžik planetární vládce Saturn což je Žlutý zeměpán, který přinese na přechodnou dobu sílu prvku Země. Tím skončí definitivně vláda Ohně a Yang se začne klonit ke svému závěru. Pocítit bychom to měli také na počasí.

Luna ve své fázi bude na ústupu. v úterý nám předvede svou 3/4, aby se následující týden přerodila do nového, devátého lunárního měsíce. Týden bude zatížen převážně Yin energiemi a to je vhodná doba na soustředění se k vnitřním věcem.

Pondělí vládne Ohnivý Buvol a jeho denním strážcem je Posílení.
Obecně příznivý den přináší pozitivní vliv. Den se strážcem POSÍLENÍ je vhodný den pro činnosti, od kterých očekáváme dlouhotrvající výsledek - např. manželství. Je to také vhodný den pro oficiální otevření obchodů, poboček atp., přijímání klíčových zaměstnanců nebo pro vyhledání lékařské pomoci, která není akutního rázu, ale očekáváte, že vede k trvalému uzdravení. Nevhodné aktivity jsou v tento den spojeny s pohřbíváním a cestováním.

Úterý vládne Zemský Tygr a jeho denním strážcem je Zahájení
Zemský charakter oslabuje Ohnivý charakter Fénixe, ale Tygr má obecně příznivý vztah s tímto vládcem měsíce. Energie dne jsou nakloněny i milostným vzplanutím. Den se strážcem ZAHÁJENÍ je vhodný pro aktivity, které jsou s tímto strážcem úzce spojené. Vhodné je tedy zahájení nového projektu, reklamní kampaně, otevření nového podniku nebo zahájení renovačních prací. Není to vhodný den na cestování nebo stěhování. Aktivity spojené se strážcem dne by měly být hlavně dlouhodobého či trvalého rázu.

Středě vládne Zemský Zajíc a jeho denním strážcem je Ničení - DEN MĚSÍČNÍ KOLIZE
Tento den, přesto že vypadá příznivě díky shodě zemských větví (Zajíc) roku a dne, je dnem měsíční kolize kvůli střetu Fénixe a Zajíce. Denní strážce nám také nepřeje, a proto můžeme očekávat ne zcela příznivý den, kdy by bylo vhodnější vyhnout se všem podstatným aktivitám.

Čtvrtku vládne Kovový Drak a jeho denním strážcem je Nebezpečí - DEN 8MI UMRLCŮ
Tento den je označen v kalendáři jako jeden z 8mi umrlců, což je neblahý den, protože na zítřek připadá astronomický střed podzimu. Neblahý vliv můžeme cítit i ve vztahu Draka k Zajíci. Buďte zde opatrní na své zdraví a nebezpečné situace obecně. Hrozí obecně úrazy a zranění.

Pátku vládne Kovový Had a jeho denním strážcem je Úspěch - STŘED PODZIMU
Obecně příznivý den, kde by mělo dojít k posilnění, protože Fénix je Hadův spojenec. Podzim se dostal na vrchol a dá o sobě vědět. Počasí by se mělo změnit. Tento den nastoupí svou vládu i další 14ti denní cyklus Hsia, který se jmenuje podzimní rovnodennost. K němu se připojí Žlutý zeměpán a vláda léta to má zpečetěné. Den změn má příznivého denního strážce. Tento den je naplněn pozitivní energií a je vhodný pro většinu činností, včetně pohřbu. Den s přívlastkem ÚSPĚCH je vhodný také jako svatební den, den vhodný k výběru lékaře, různé práce ve stavebnictví nebo stěhování. Nevhodný je tento den pro rozchody nebo rozvody, pokud tedy nechcete z takové situace vytěžit pro sebe příliš mnoho.

Sobotě vládne Vodní Kůň a jeho denním strážcem je Obdržení - PŘÍZNIVÝ DEN PODLE VELMISTRA DONGA
Kůň je znamením změny. To co načalo bude pokračovat, ale pohyb bude to jakoby zpomalený. Přesto bychom mohli očekávat příznivý den. Vodní prvek se nesetkává s Ohněm v příznivé kombinaci a příznivost nám nabízí hlavně velmistr Dong s denním strážcem. Tento den je ideální když očekáváme, že něco dostaneme. Vhodný den k uzavření velké zakázky, žádost o zvýšení platu nebo vyřízení dědictví. Vhodný den pro žádost o velkou laskavost nebo nabídku k manželství. Den vhodný k tomu se něco také naučit, začít nějaký kurz nebo novou práci. Není to však vhodný den k lékařskému ošetření nebo pohřbívání.

Neděli vládne vodní Ovce a jejím denním strážcem je Otevření
Vodní Ovce je měkkým znamením přinášejícím uvolnění od tlaků okolního světa. Zájem se bude přesouvat víc na věci vnitřního rázu, protože přebírají vládu znamení spojená s vnitřní částí zvěrokruhu. Tento den je vhodný pro otevírací nebo kolaudační párty, otevření nové provozovny, zateplení budovy, uzavření manželství nebo zahájení kurzu či převzetí nové pozice, zodpovědnosti. Není však vhodným dnem pro pohřby nebo výkopové práce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama